w

Drennan vs Preston 9:10! Puchar obroniony!

Co za pojedynek! Co za sezon! Preston rzutem na taśmę ale z przytupem! ?

W połowie lipca gdy przewaga Drennana była już 3 punktowa, nikt nie spodziewał się, że ten sezon pojedynkowy będziemy musieli rozegrać na pełnym „dystansie”. A jednak ? Końcówka sezonu należała do Prestona i po szaleńczym pościgu doprowadził do remisu 9:9! Areną finalnego spotkania mogło być tylko jedno miejsce – Raduń Wodociągi!

Karlos spięty i gotowy. Wylosował miejsce na prawo, leszczowe... (jak nam się wydawało do tej pory ?) Wszystko przygotowane na tip top. Nawet 3 topy rozwinął, zatem nie będzie miękkiej gry! ?

Co my tu mamy? Trochę świeżej zanęty, trochę joka z weekendu w Śmiłowie... A propos, może tak powtórka z wynikiem?

Ja na lewo, pod drzewem więc mogę się spodziewać więcej okonków ale ogólnie rybki powinny zameldować się wcześniej niż u Karola. Zobaczymy.

Tradycyjnie już na raduńskie leszcze (mam nadzieję, że będą) zestawy z Dikami Jaxona, w przedziale 1-2g. Topy długie, 4 elementowe bo głębokość ponad 3,5m, choć łowimy tyczkami 9,5m. (Później Karol coś kombinował z batami 8m... takie tam „mongolskie” metody ?)

Założyliśmy, że pierwsze brania będą w ciągu 5 minut od zanęcenia i też tak się stało. Pierwsza była u mnie płotka, potem mały leszczyk, też u mnie, za chwilę, kolejna płotka... do mojej siatki ? Drennan długo się zbierał ale w końcu i u niego coś zagryzło. Taki okonek też very welcome! Brania co jakiś czas, dość regularnie, choć pod koniec sesji nieco ustały... ale to już było pozamiatane ?

1290g no to szału nie ma, ale nie zawsze można wygrać... z Prestonem w jego „prime” ?

A nawet 5800! No to jest wynik, zwłaszcza jak na tą pore roku. Brałbym w ciemno jeszcze przed pojedynkiem! ?

Rybki jak zwykle wracają w dobrej kondycji do wody, z nadzieją, że się jeszcze spotkamy!

Jeszcze tylko dopilnuję, żeby Drennan zaznaczył kropkę po właściwej stronie. Stronie Prestona zwycięzcy ?

Karolu Drennanie dzięki za wymagający sezon, ale puchar zostaje ze mną! ? Może za rok... ?

Oceń post

Dodaj komentarz