w

Robinson Cup'20 Świerkocin – Hieronim vs Mistrz świata U20-

W dniu 26 .07.20 r Na rzece Warcie w miejscowości Świerkocin odbyła się Kolejna edycja Ogólnopolskich zawodów spławikowych Robinson Cup 2020. Tym razem swoje siły z większości młodymi wilkami postanowił sprawdzić członek drużyny Koła Wałcz Miasto… Hieronim. Na Starcie jak się okazało stanęło aż 79 zawodników w tym utytułowany Mistrz świata U20 Z 2017r Jakub Derlaga (https://www.skleprzeka.pl/pl/i/O-nas/8) oraz Mistrz Polski 2008 Artur Kulka. Losowanie nie wypadło pomyślnie bo stanowisko d52 wypadło prawie w centrum imprezy , dodatkowo naprzeciwko namiotu organizatora ……i wzmożona turystyka bardzo rybkom przeszkadzała …..do tego robaki zamówione u organizatora dotarły dopiero……. w chwili wejścia na stanowisko ! Początek łowienia też nie zapowiadał sukcesu – sąsiad cieszył sie po 15 minutach pierwszymi rybkami a u Hiero cisza….ale jak to najczęściej bywa kto pierwszy zaczyna …ostatni kończy. Po ok 30 minutach rybki się pojawiły i do końca zawodów co kilkanaście minut jakaś trafiała do siatki. Jakież było zdziwienie przy ważeniu kiedy okazało się ze większość zawodników złowiła ok 1kg lub mniej a wynik Hieronima 5530 zapewnił pewną 1 pozycje w sektorze i 3 pozycję w ogólnej klasyfikacji (http://robinson.pl/wp-content/uploads/2020/07/Wyniki_Warta_260720.pdf) .Jak się później okazało – lepszy niż wspomnieni utytułowani koledzy 😉

Po życiowym wyniku na poznańskiej Lidze Czerwonak (prawie 24kg ryb w 4 godziny- też na Warcie) to kolejny sukces zawodnika Koła Wałcz Miasto w tym roku !!!

 

W podziękowaniu za trzymanie kciuków Hieronim posiada do sprzedaży nowiutki kosz Robinson Compact TX3/D36 67CO3TX ZAINTERESOWANI - KONTAKT - 603948612:-)

Oceń post

Dodaj komentarz