w

Drennan idzie jak po swoje!

Areną ostatniego pojedynku Drennan vs Preston była Noteć w Ujściu. A jakoś tak wyszło… najbliżej, samochód za plecami no i rybki w miarę skubią. Ja siadam na „swoim”miejscu a Karol 50m w górę rzeki. Chyba to mejsce 50m w dół rzeki źle mu się kojarzy ?. Plan był łowić 4h i 20 minut, ale jakoś pod koniec brania siadły więc po pełnych 4h zakończyliśmy, jak nam się wydawało, dość wyrównany pojedynek. Wydawało mi się, że mam mniej ryb ale nieco większe i tu upatrywałem swoich szans na wygraną, jednak wyszło na Karlosa… to on miał mniej ale ciut większe no i wygrał z przewagą 230g… ☹. Stan pojedynków zatem to 9:7 dla Drennana… czyży kolejny miał być ostatnim w sezonei 2022? Oj, trzeba sie postarać, żeby nie! ?

230g... to taka jedna płoteczka... „wypuść mnie, wypuść a spełnię twoje 3 życzenia! Nich ch...! Do wora! ?

„Moje” stanowisko, nieopodal krzaczka... Tym razem zabrakło leszczyka 🙁

Karol na miejscówce 50m w górę rzeki z wyraźnymi śladami po tubylcach... „kukurydz ściele się gęsto”

Mój oręż na pojedynek to tyczką 9,5m i zestawy 2g, 4g, 6g – choć tego ostatniego właściwie nie użyłem. Łowiłem 50/50 na zmianę 2 i 4g. Który dał mi więcje ryb? Hmmm trudno powiedzieć..

Kontrolne przepłynięcie pokazuje, że są jakieś przeszkody na dnie, no ale gdzie patyki tam wyniki, jak mówi staropolskie przysłowie szuwarowców bagiennych ?

I już „legalne” zdjęcie mojej bait-tray. Wybór rybki będą miały spory. Od ochotki przez pinkę i grubego robaka do kastera. Żeby tylko chciały gryźć!

...kilka bogatych w robactwo kulek z kubka wycelowanych punktowo w łowisko ma ustawić rybki... ale czy ustawi ? ?

Takie płoteczki 20cm+ to bardzo „very welcome” do mojej siatki ?... tylko Karol ma większe... a z daleka wyglądają na mniejsze...

Jest! Pierwsza płoteczka za 50g do zdjęcia i wraca do wody, żeby Drennan nie mówił, że on zdjęcia robi a ja łowię ryby ?

3360g na co złożyło się 36szt w 4h - no to szału nie ma. Dwie największe płotki to właśnie takie. Piękne ale szkoda że tak mało ...

Czas na Karlosa od Drennanów. Ten szyderczy uśmieszek coś znaczy? Czy on już coś wie??

Pokaż Karolu co masz w tym worku? UUUuuuu! Ledwo niesie! (wszystko dzięki temu kubeczkowi co mu pożyczyłem! ?

Jest! 3590g mimo „tylko”34 sztuk! 33 piękne płociuszki i 1 jelec. No to 9 punkt zdobyty!... niech mu będzie ? Jeszcze tylko Maquś i szykujemy się na następne łowy... jutro! 🙂

Oceń post

Dodaj komentarz