w

Bolonki Robinson NANO CORE – wędki dla Ciebie

Rozpoczęliście już wędkarski sezon

Zza oknem typowo wiosenna pogoda  To bardzo dobry czas by ze spławikiem rozpocząć zmagania nad jedną z pobliskich rzek. Do takiego łowienia doskonale nadają się bolonki: 

NANO CORE TX3 BOLOGNESE – …22

Bolonki dostępne w długościach 5, 6 oraz 7 metrów o szybkiej akcji i ciężarze wyrzutowym od 10 do 20 gramów Skonstruowaliśmy je na blankach z wysokomodułowego grafitu o współczynniku sztywności do 80 mln PSI, uzbrajając w klasowy uchwyt kołowrotka oraz przelotki typu SLIM SIC na sprężystych, cienkich i bardzo lekkich ramkach Waga tych wędek to w zależności od długości to 242, 280 oraz 332 g. TX3 BOLOGNESE lada dzień będą dostępne w naszej ofercie! 

NANO CORE BOLOGNESE MX2

Długość 5, 6 oraz 7 metrów, akcja szybka a ciężar wyrzutowy od 10 do 25 gramów. Szczególną uwagę zwraca waga tych wędek. Kolejno: 187, 261 oraz 372 g Zastosowaliśmy grafit o sztywności dochodzącej do 62 mln PSI, który jest niezwykle wytrzymały i nie traci parametrów przez wiele lat wędkowania Ciekawym udogodnieniem jest wkomponowanie antypoślizgowej powierzchni rękojeści oraz przelotek typu SIC w ultralekkich ramkach 

Meteorolodzy zwiastują jeszcze nawrót zimy, więc trzeba korzystać z przedwiośnia

Oceń post

Dodaj komentarz