w

Wyczynowy kosz wędkarski Garbolino Gold 36-60 Grey line edition

Nie, nie to nie lądownik na Marsie…To siedzisko stworzone z myślą o wędkarzu estetykasolidnośćstabilność – D36komfort

A czy wy już uzbrojeni na sezon ??

Model: Panier competition Gold 36-60 Grey line edition Kod produktu: GOMEF3715-BK

Dajcie znać co o nim sądzicie!

Dajcie znać co o nim sądzicie!

Kluczowe cechy:
Teleskopowe nogi o średnicy 36 mm
Sześć regulowanych, teleskopowych nóg z blokadą
Konstrukcja ramy pająka
Fotel z pianki o dużej gęstości z podporą słupową
30 mm szuflada boczna
Poziom duchowy
Przesuwna antypoślizgowa płyta podnóżka
Wbudowany załącznik keepnet
Płyta tylna Garbolino
Trzy-tacki układarka z pokrywą
W pełni regulowany wyściełany pasek

Nowa gama koszy od Garbolino! Bazując na ogromnym sukcesie w gamie GBC-36 pojawia się konkurent GBC 36-60. Zbudowane z tych samych systemów nóg i niewiarygodnie mocnych mechanizmów blokujących, przenieśliśmy nasze siedziska na inny poziom. Te nowe kosze posiadają również zupełnie nową konstrukcję ramy, charakteryzującą się fantastyczną wytrzymałością, ale także lżejszą do transportu.

Do platformy wprowadzono również nowy zespół szuflad krzyżowych i system szuflad z nową konstrukcją zapięcia blokującego. Sprytny system zapinania, który umożliwia również łatwą obsługę w zimnych i mokrych warunkach.

Regulowany system nóg z blokadą pin-zaprojektowany dla nóg platformy przedniej. Nogi można wysuwać i blokować za pomocą bezpiecznego mechanizmu „pin-lock”. Wiele normalnych nóg stara się prawidłowo zablokować na wewnętrznych przedłużających się nogach. System ten nie może i nie będzie się poruszał nawet przy skrajnie wysokim ciśnieniu w pełni wysuniętych nóżek. Idealny dla dużych dżentelmenów, którzy mogą stać z pewnością na tej platformie. Idealny również dla wędkarzy, którzy muszą wyciągnąć nogi do maksymalnej długości lub muszą łowić na stromych zbiornikach i nierównych brzegach.

System blokady śrubowej – to bardziej konwencjonalna konstrukcja przedłużającej nogi, która korzysta z wewnętrznych gwintów 8 mm dających znacznie większą wytrzymałość i naprężenie, tworząc kolejny antypoślizgowy system nóg. Wielkoformatowe, ale starannie zaprojektowane kółka napinające w tym systemie ułatwiają również bezproblemowe zablokowanie / odblokowanie. Tak solidny kosz wędkarski marki Garbolino z pewnością znajdzie swoich entuzjastów nad wodą.

A Ty ? Co o nim sądzisz ?

Oceń post