Reklama w serwisie internetowym fishomania.pl

Jako redakcja fishomania.pl pragniemy poinformować, że dobro naszych użytkowników i ich komfort korzystania z serwisu stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego próżno u nas szukać zbędnych i nietematycznych reklam, które nie służyłby użytkownikom ani przyjaznemu funkcjonowaniu i korzystaniu ze strony. Świadomi odpowiedzialności i wiary w naszą inicjatywę, tworzymy przejrzysty serwis skupiający wędkarzy wyczynowych z całego kraju, który niesie wartość i jednoczy sport wędkarski. Z tego właśnie powodu miejsce reklamowe na podstronach serwisu fishomania.pl jest przez nas znacznie ograniczone a wszystkie zgłaszane reklamy dokładnie weryfikowane. Reklamę na fishomania.pl oferujemy w ramach poniższych pakietów.

Pakiet standard

30 dni

Reklama na stronie głównej

Reklama na stronach wpisów

+ 1 Artykuł sponsorowany

199 zł

Pakiet rozszerzony

90 dni

Reklama na stronie głównej

Reklama na stronach wpisów

+ 2 Artykuły sponsorowane

399 zł

Pakiet sklep +

365 dni

Wizytówka sklepu w katalogu

Wizytówka sklepu na mapie

Linkowanie do sklepu

299 zł

Reklama indywidualna

?

Szczegóły dostępnych pakietów reklamowych

1. Pakiet standard

Pakiet standardowy obejmuje 30 dniowy okres wyświetlania reklam w formie baneru. Reklama zostanie wyświetlona na stronie głównej serwisu oraz na stronach wpisów. W ramach pakietu w serwisie znajdzie się również tematyczny artykuł sponsorowany.

2. Pakiet rozszerzony

Pakiet rozszerzony obejmuje 90 dniowy okres wyświetlania reklam w formie baneru. Reklama zostanie wyświetlona na stronie głównej serwisu oraz na stronach wpisów. W ramach pakietu w serwisie znajdą się również dwa tematyczne artykuły sponsorowane.

3. Pakiet sklep +

Pakiet sklep + obejmuje 365 dniowy okres promowania sklepu w formie wizytówki online. Promowana wizytówka sklepu zostanie wyświetlona w kategorii oraz na mapie. W ramach pakietu znajdzie się również linkowanie do strony sklepu.

4. Reklama indywidualna

W przypadku zainteresowania inną formą reklamy niż propozycje oferowane w ramach pakietu, skontaktuj się z redakcją pod adresem kontakt@fishomania.pl

Analityka ruchy i wyświetleń serwisu

Analiza ruchu na stronie serwisu fishomania.pl z ostatnich 30 dni

Kontakt z redakcją serwisu fishomania

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami pisząc na adres kontakt@fishomania.pl