Reklama w serwisie internetowym fishomania.pl

Jako redakcja fishomania.pl pragniemy poinformować, że dobro naszych użytkowników i ich komfort korzystania z serwisu stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego próżno u nas szukać zbędnych i nie tematycznych reklam, które nie służyłby użytkownikom ani przyjaznemu funkcjonowaniu i korzystaniu ze strony. Świadomi odpowiedzialności i wiary w naszą inicjatywę, tworzymy przejrzysty serwis skupiający wędkarzy wyczynowych z całego kraju, który niesie wartość i jednoczy sport wędkarski. Z tego właśnie powodu miejsce reklamowe na podstronach serwisu fishomania.pl jest przez nas znacznie ograniczone a wszystkie zgłaszane reklamy dokładnie weryfikowane. Reklamę na fishomania.pl oferujemy w ramach poniższych pakietów.

Szczegóły dostępnych opcji reklamowych

W serwisie fishomania.pl przewidujemy poniższe formy reklamy.

1. Reklama graficzna w formie banerów

To popularna opcja reklamy w formie wyświetlanych w serwisie grafik z odnośnikiem do strony docelowej. W celu zachowania spójności wizualnej serwisu nasi graficy bezpłatnie przygotują dedykowany baner graficzny na życzenie klienta. W serwisie przewidziane są następujące miejsca na reklamę:

  • Strona główna – baner reklamowy na stronie głównej
  • Strony kategorii – baner reklamowy na stronach kategorii
  • Strony wpisów – baner w reklamowy na stronach wpisów
  • Dowolne miejsce w serwisie – ustalane indywidualnie

2. Tematyczne artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane są bardzo skuteczną i przyjazną dla użytkowników formą reklamy. Artykuły są pisane na zlecenie przez doświadczonych copywriterów, bądź publikowane w wersji przesłanej przez klienta. Każdy z publikowanych artykułów sponsorowanych zostaje udostępniony na profilach społecznościowych oraz wysłany jako newsletter do użytkowników serwisu.

3. Pakiet wizytówka sklep +

Pakiet wizytówka sklep + obejmuje 365 dniowy okres promowania sklepu w formie wizytówki online. Promowana wizytówka sklepu zostanie wyświetlona w zakładce „sklepy”. Wizytówka obejmuje klika zdjęć sklepu, tekst reklamowy, mapę z dojazdem oraz link z bezpośrednim odnośnikiem do sklepu. Promowanie sklepu dostępne jest w dwóch pakietach:

  • Standard – wizytówka na liście sklepów
  • Premium – wizytówka bezpośrednio nad listą sklepów z pakietu standard

3. Indywidualne kampanie reklamowe

Indywidualne kampanie reklamowe obejmują kompleksowe działania marketingowe w serwisie oraz na profilach społecznościowych. Zakres działań ustalany jest indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb klienta.

Analityka ruchu i wyświetleń serwisu

Analiza ruchu na stronie serwisu fishomania.pl z ostatnich 30 dni

Kontakt z redakcją serwisu fishomania

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami pisząc na adres info@fishomania.pl